Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

Додаткова інформація

Інформація про ФК ТОВ "ВІНІНВЕСТБУД"

КЕРІВНИЦТВО:

ДИРЕКТОР

-

 Антонюк Віталій Васильович

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

-

Карпенко Юлія Степанівна

«ВІНІНВЕСТБУД» залучає кошти фізичних та юридичних осіб в управління для фінансування будівництва підприємствами Концерну «ПОДІЛЛЯ» житла. Через фінансову компанію «ВІНІНВЕСТБУД» фізичними та юридичними особами було проінвестовано будівництво житлових будинків у 2006-2016 рр.

МЕТА СТВОРЕННЯ КОМПАНІЇ:

about_us1

Фінансова компанія - товариство з обмеженою відповідальністю «ВІНІНВЕСТБУД» створене на виконання та згідно Законів України: “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” №2664-ІІІ від 12.07.2001р. та “Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю №978-ІV від 19.06.2003р.

Основна мета створення компанії - це дотримання загальних принципів, правових та організаційних засад залучення коштів в управління з метою фінансування будівництва житла та особливостей управління цими коштами, що визначені чинним законодавством України.

У відповідності із метою створення, предметом діяльності компанії є:  залучення коштів для фінансування будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

about_us2
about_us3
Звітність компанії ФК ТОВ "ВІНІНВЕСТБУД"


Додаткова інформація | ФК ТОВ "ВІНІНВЕСТБУД"


У вас залишились питання?

Зателефонуйте нам або замовте дзвінок

і ми відповімо на всі Ваші запитання!